O nas

Nasze obiekty tworzymy od 2000 r. głównie w szczególnie dobrych lokalizacjach. Prestiżowe miejsca gwarantują naszym klientom doskonałe położenie wynajmowanego lokalu, reprezentacyjne otoczenie oraz możliwość szerokiego dostępu do systemu komunikacji miejskiej.

Dbamy o to, by nasze obiekty wyróżniały się szczególną architekturą i spełniały wysokie standardy techniczne. Zatrudniamy renomowane pracownie architektoniczne z dużym doświadczeniem. Dzięki wysokiej klasy fachowcom zaniedbanym i zniszczone obiektom przywracamy dawną świetność, a tradycję rozumiemy jako nierozłączny element przyszłości.

Nasze podejście z pietyzmem do kultury budowlanej powoduje, że tworzymy niepowtarzalne obiekty.

Historia

2000
Czerwiec 2000r. - zaczynamy swoją działalność pod nazwą Versus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu.

Już w lipcu tego samego roku dokonujemy zakupu pierwszej nieruchomości, położonej w samym sercu gdańskiej starówki przy ul. Straganiarskiej, znanej pod nazwą "Dom Mrongowiusza".

 • 2001
  We wrześniu 2001r. przenosimy siedzibę do Gdańska i kontynuujemy działalność pod nazwą Versus Investment Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością.

  W tym czasie podnosimy kapitał zakładowy do kwoty 5.000.000,00 PLN.

  W listopadzie tego samego roku kupujemy grunt położony w centrum Gdyni przy ul. 10 Lutego 16 pod budowę "Centrum Kwiatkowskiego".

 • 2004
  Jesienią 2004r. oddajemy do użytkowania budynek "Centrum Kwiatkowskiego"

  gdzie przenosimy swoją siedzibę, w której prowadzimy działalność do dnia dzisiejszego..

 • 2008
  Versus Investment Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

  przekształcamy w Versus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowo-Akcyjna z kapitałem akcyjnym na poziomie 15.000.000,00 PLN.

 • 2010
  W maju 2010r. dokonujemy zakupu budynku byłej Przychodni Kolejowej, zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Głównego w Gdańsku, przy ul. Podwale Grodzkie 4.

  Od tej pory budynek poddawany jest kolejnym remontom tak by w 2014 roku doczekać się nowej odsłony w charakterze klimatycznego kompleksu biurowego z równie klimatyczną restauracją z minibrowarem, w którym na miejscu będą ważone wyśmienite piwa rozmaitych gatunków.

 • 2013
  Przeksztalcenie firmy w Versus Sp. zoo Sk

  Od roku 2008-2013 byla to Spółka komandytowa akcyjna.

 • 2013
  Zakup parceli pod nastepną Inwestycję przy ul. Podwale Przedmiejskie 26
 • 2014
  Rozpoczęcie prac archeologicznych na Podwalu Przedmiejskim 26
 • 2014
  Rozpoczęcie prac budowlanych na Podwalu Grodzkim
 • 2016
  Na budynku umieściliśmy kapsułę czasu.
 • 2017
  Otwarcie Craft Beer Hotel Gdansk oraz Browaru Restauracyjnego PG4
 • 2018
  Otrzymanie nagrody dla Craft Beer Hotel Gdańsk za najelpszą Gdańską realizację architektoniczną

  Obok naszego obiektu tę nagrodę otrzymało Muzeum II Wojny Światowej i Kładka na Ołowiance